Kayışdağı Boya Badana Ustası

Ev Boya Badana Ustası İletişim Bilgileri

Merkezi Ka yışdağında bulunan firmamız Kayışdağı boya badana ustası arayanların ilk tercihi olmaya devam ediyor. Firmamız sektöründe, ev, iş yeri ve her türlü mekanı, büyüklüğüne bakılmaksızın bir günde boyasını yapabilen tek firmadır. profesyonel hizmetlerimizden dolayı  binlerce referansa sahibiz. Firmamız, Kayışdağı boya badana işleri konusunda sektörde lider konumdadır ve uzman ve tecrübeli ekibi ile gün geçtikçe müşteri portföyünü sürekli arttırmaktadır. Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan hizmet anlayışı ile firmamız yaptığı her faaliyeti en ince detayına kadar kontrol etmeden ve müşterilerinin onayını almadan işleri bitmiş olarak kabul etmiyor ve iş teslimini yapmıyoruz.

İşe Nasıl Başlıyoruz.

Sitemizden veya telefonla bize ulaştığınızda sizden randevu alarak, en kısa sürede işin yapılacağı mekana geliyoruz. Öncelikle mekanda ücretsiz keşif yaparak, müşterimizle istenen işlerin koordinesini yapıyoruz. Daha sonra kendi fikir ve önerilerimizi sunarak, işin yapımı hakkında son kararın verilmesini sağlıyoruz. Daha sonra ise mevcut kataloglarımızı da kullanarak, boya ve badananın rengi ve markası hakkında seçimi müşterimizle birlikte yapıyoruz. İşe başlanacak günü de kararlaştırdıktan sonra yapılacak için fiyatını hesaplayarak müşterimizin onayını alıyoruz. Kayışdağı  Boyacı ustası ustalarımız boya alım konusunda da müşterimize yardımcı oluyor, sürekli alışveriş yaptığımız firmalardan boya ve malzemelerin daha ucuza alınmasını da sağlıyoruz. Müşterimiz isterse malzeme alımına beraber de gidiyoruz.

Boya Badana Fiyatlarımız

İstanbul Kayışdağı boyacı ustası fiyatları Firma olarak boya badana işlerinde metrekare üzerinden fiyat veriyoruz. Ayrıca fiyatlarımız tüm malzemelerin bizden olması veya malzeme harici sadece işçilik olarak da değişmektedir. Firma olarak her şey dahil hizmetimizi daha çok önermekteyiz. Depomuzda mevcut olan boyaların tercih edilmesi durumunda ise vereceğimiz fiyat miktarı oldukça düşmektedir.

Boyanacak Mekanın Hazırlanması

İşe başlama tarihinden bir gün önce gerekli olan tüm boya ve malzemeleri alarak, boya yapılacak mekana taşıyoruz, böylece malzeme alımı ve taşınması ile zaman kaybetmemiş oluyoruz. Müşterimizle anlaştığımız tarihte, kendileri için uygun olan en erken saatte mekana gelerek eşyaları odanın orta kısmında topluyoruz. Eşyaları topladıktan sonra toz ve boyadan etkilenmemeleri için iki kat üstlerine örtü örtüyoruz. Bu işlemi yaparken ustalarımız da sökülmesi gereken, perde ve tabloları söküyor, sökülemeyen aksesuarları ise zarar görmeyecek şekilde etrafını kapatarak gerekli tedbirleri alıyor.

Mekanın Boyaya Hazırlanması

Mekanların boyanmadan önce yapılması gereken hazırlıklar bulunmaktadır. kayışdağı boyacı yevmiyesi Ustalarımız öncelikle kabaran tüm yerlerin kazınmasını ve zımparasını yaparak bu işlemden dolayı oluşan toz ve dökülmeleri temizliyorlar. Daha sonra ise tahta aksamı olan gereken yerlere macun, duvar ve tavanlara ise alçı uyguluyoruz. Ustalarımızın hepsi profesyonel ve uzun yıllardır bu işi yapmanın tecrübesini kazanan kişilerden oluşmaktadır. Alçının kurumasını müteakip saten alçı uygulaması yapıyoruz. Tahta aksamlar için ise zımpara işlemini yaparak boyaya hazırlıyoruz. Kuruyan saten alçıyı zımparalayan ustalarımız gerekli temizlikleri yaparak, tüm yüzeylerin boyaya hazırlanmasını sağlıyorlar.

Mekanın Boyanması ve Teslimi

Firma olarak bir günde boya ve badana işlerini tamamlayabilmek için diğer firmaların en az iki katı personeli ile çalışıyoruz. Bir odanın tavanına badana işlemi yapılırken, diğer bir odanın kapıları (ağaç ise pencere pervazları ve çerçeveleri dahil) boyanıyor, bir başka odanın ise duvarları boyanıyor. Bu yöntem ile evin tümünün boyası aynı zamanda ve kısa sürede bittiğinden kuruması da kısa sürede gerçekleşiyor. Boyadığımız zeminlerin rengi yeni boya ile aynı renk bile olsa mutlaka iki kat boya uygulaması yapıyoruz. İşlerimiz bittikten ve kontrollerimizi yaptıktan sonra detay temizlikleri yaparak eşyaları eski yerlerine yerleştiriyoruz. Müşterilerimizin beğeni ve onayını aldıktan sonra ise işi tamamlamış oluyoruz.

Marshall Boya Badana Filli Boya Badana Polisan Boya Badana Dyo Boya Badana
 

Kayışdağı Boyacı Ustası

Kayışdağı bölgesinde size en yakın boyacı ustasına anında ulaşmak için hemen bizi arayın..  

Kayışdağı Boyacı Ustası Telefon Numarası: Hemen Ara: 0538 742 36 34

Kayışdağı Boyacı Ustası Telefon Numarası: Hemen Ara: 0537 959 43 68

Kayışdağı Boyacı Fiyatları

Kayışdağı bölgesinde boyacı fiyatları konusunda bir çok farklı fiyat alabilirsiniz. Önemli olan kaliteli ve hızlı tamamlanabilen işler yapılmasıdır. Sizlere işlerimizde garanti sunuyoruz. Size belirtilen sürede de en uygun boyacı fiyatları ile işlerinizi eksiksiz ve sorunsuz teslim ediyoruz. Herkes müşteri memnuniyetinin ön planda olduğunu söyler yanız bunu sağlamak tecrübeli bir ekip ile yapılan sorunsuz işler sayesinde olmaktadır. Biz ekibimize güveniyoruz. Bu konuda bizim en büyük güvencemiz önceki yaptığımız işlerden gelen müşterilerimizin bizlere yaptığı olumlu yorumlar. Sizleri de bu memnun müşteri portföyümüze eklemek istiyoruz. Fiyat konusunda net bilgi için bizi arayın. Metraj, oda sayınız, ofis ya da işyeri bilgilerini aktarın, size hemen fiyat çıkartalım.

Kayışdağı Boyacı Ustası Telefon Numarası: Hemen Ara: 0538 742 36 34

Kayışdağı Boyacı Ustası Telefon Numarası: Hemen Ara: 0537 959 43 68

Bizler evboyaustasi.com ailesi olarak ev, hastane, avm, cafe vs.her yerde boya badana uygulamasını temiz ve özenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Size sadece istediğiniz boya markası ve rengini seçmek kalıyor devamını biz hallediyoruz.

Boya badana işleminde bizi seçmeniz halinde hem hesaplı hem %100 müşteri memnuniyeti ile işlemimizi tamamlamaktayız. Bizim diğer firmalardan tek farkımız işinde uzman kadro ile çalışıp müşteri memnuniyetinin garantisini vermemizdir.