Anadolu Boya Badana Ustası

Ev Boya Badana Ustası İletişim Bilgileri

Anadolu Boyacı İş Yeri Ev Ofis boyama işlerinde usta ekibimizle yıllardır bu sektörde faaliyet göstermekteyiz. Eviniz-ofisiniz için artık boya, tamirat, alçı yaptıracak usta aramaya son. Bizler evboyaustasi.com ailesi olarak titiz ve profesyonel ekibimizle birlikte kısa sürede hayalinizi gerçekleştirmeye hazırız. Evboyaustasi.com ailesi olarak sağlığınıza önem veriyoruz bu sebeple ekibimizi 15 günde bir pcr testi zorunluluğu ile covid-19 aşısı olmuş uzman kişilerden seçiyoruz. Hayallerinizi gerçekleştirmek size bir tık uzakta. Bizlere web sitemizden veya 05379594368-05387423634 numaralı telefonlardan 7\24 ulaşabilirsiniz.       

Mekanın teslim süreci şu şekilde ilerlemektedir:

  1. İlk olarak mekanı keşfederek eksiklerini, tamir edilecek yerler varsa önceden belirliyoruz.
  2. Gerekli malzemeler alındıktan sonra usta ekibimizle birlikte gerekli ekipmanlarımızla ve pandemi kurallarında uygun bir şekilde hazırlanıp galoşlar ile mekana giriyoruz.
  3. Süpürgelikleri maskeleme bandı ile bantladıktan sonra yerleri pratik örtüyle kaplıyoruz. Eşyaları nazik bir şekilde müsait olan kısma koyup üstünü mavi kalın örtü kullanarak zarar gelmesini önlemiş oluyoruz. Prizlerin etrafını bantla kaplıyoruz.
  4. Tamir edilecek yerler varsa 2 kat alçı ile tamir ediyoruz ve beklemeye bırakıyoruz. Bu esnada  tamir edilecek yerler bittikten sonra tavan boyama aşamasına geçiyoruz. 2 kat boya uyguladığımız tavan bittikten sonra tamir yerlerini zımparalamaya geçiyoruz.
  5. Zımparalama işlemi bittikten sonra tamir yerlerinin üstüne alçı astarı sürüp boyama aşamasına geçiyoruz. Duvarın rengine ve yapısına göre minimum 2 maksimum 3-4 kat boya sürüyoruz ve kurumaya bırakıyoruz.
  6. Boya işlemi bittikten sonra yerlere sermiş olduğumuz örtüleri topluyoruz ve yeri süpürüyoruz.  Müşterinin de onayı alındıktan sonra teslim sürecini tamamlamış oluyoruz.

Marshall Boya Badana Filli Boya Badana Polisan Boya Badana Dyo Boya Badana
 

Anadolu bölgesinde size en yakın boyacı ustasına anında ulaşmak için hemen bizi arayın..  

Anadolu Boyacı Ustası Telefon Numarası: Hemen Ara: 0538 742 36 34

Anadolu Boyacı Ustası Telefon Numarası: Hemen Ara: 0537 959 43 68

Boya Badana Ustası Boya Öncesi TamiratBoya Badana Ustası Boya Badana Nasıl YapılırBoya Badana Ustası Parke Kayıt Maskeleme BantlarıBoya Badana Ustası Eşya Koruma Örtüsü